Фестиваль «Тетральні вітрила» стане традиційним у Феодосіївській громаді

Дата: 07.06.2021 16:18

5 червня на сцені Іванковичівської дитячої школи мистецтв відбувся І відкритий фестиваль «Театральні вітрила».

Учасниками фестивалю цього року стали дитячі та юнацькі театральні колективи з Хотова, Іванковичів, Глевахи, Кагарлика, Святопетрівського та Києва.

Крім театральних колективів свою майстерність демонстрували і читці- декламатори різних вікових категорій.

Справжньою родзинкою на фестивалі став заслужений артист України, артист розмовного жанру, диктор українського радіо – Борис Лобода.

Склад журі :

Микола Пянчук – голова Феодосіївської сільської ради

Микола Неруш – начальник відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської громади

Юлія Раденко - заслужена артистка України, викладач  КЗВО КОР «Академія мистецтв імені Павла Чубинського»,

Ірина Малова-Лисичкіна – викладач  КЗВО КОР «Академія мистецтв імені Павла Чубинського»

Дмитро Костильов – директор Іванковичівської школи мистецтв

«Переконаний, що подібного роду фестивалі здатні розкрити увесь мистецький потенціал, яким ми володіємо, та перетворити Феодосіівськоі громаду на культурний центр Київщини.» - зазначив голова Феодосіївської громади Микола Пянчук.

Учасники вразили своєю грою та майстерністю не лише журі, а й усіх глядачів у залі.

Фестиваль пройшов за підтримки Феодосіївської сільської ради, Відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради та Центру культури Феодосіївської громади за ініціативи директора Іванковичівської дитячої школи мистецтв.

У майбутньому організатори планують зробити фестиваль традиційним, розширити його межі, зробити більш масштабним та феєричним.