A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ гуманітарного розвитку
Феодосіївської сільської ради
Обухівського району Київської області

Освіта / Культура / Спорт / Туризм

Форум молоді Феодосіївської громади

З нагоди відзначення Міжнародного Дня молоді 27 червня у селі Гвоздів (біля озера) відбудеться перший форум молоді Феодосіївської громади. Початок реєстрації учасників о 15.30.

15:07 24.06.2021

Перша хвиля медичниного огляду працівників закладів освіти Феодосіївської громади.

Важливість медичних оглядів важко переоцінити. Вони є необхідними. Адже від здоров'я працівників освіти залежить певною мірою і здоров'я учасників освітнього процесу: дошкільнят, учнів та їх батьків.

10:24 17.06.2021

Педрада з розроблення стратегії розвитку закладів освіти Феодосіївської громади

14 червня в актовому залі Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук’яненка відбулась педрада «Стратегічне планування закладів освіти»  за участю працівників Відділу гуманітарного розвитку та керівників, вчителів, лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти  Феодосіївської громади.

11:35 15.06.2021

«Навчання з написання проєктів для одержання грантів від Британської Ради в Україні за програмою «Активні Громадяни"

За ініціативи уравління туризму спільно з управлінням культури Київської ОДА,  за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні, 9 червня 2021 року в адмінбудівлі Київської ОДА пройшов тренінг: «Навчання з написання проєктів для одержання грантів від Британської Ради в Україні за програмою «Активні Громадяни».

14:48 10.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора