людям з порушенням зору
Феодосіївської сільської ради
Обухівського району Київської області

Освіта / Культура / Спорт / Туризм

7 травня у Феодосіївській громаді пройде велопробіг на честь Дня перемоги та примирення

З метою відзначення Дня пам'яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті загиблих воїнів 7 травня 2021 року у Феодосіївській громаді буде проведено велопробіг.

10:36 06.05.2021

У Іванковичах відбулася нарада з питання розширення роботи дитячого садка

Під керівництвом начальника відділу гуманітарного розвитку громади Миколи Неруша відбулася нарада щодо збільшення кількості місць для дитячого садочку у Іванковичівському навчально-виховному закладі.

13:27 29.04.2021

Місячник благоустрою в Лісниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського

Щорічно наш заклад освіти бере участь у проведенні весняного місячника благоустрою території громади села та закладу. Нині педагоги та працівники разом з батьками учнів розчистили шкільний парк, впорядкували клумби та покращили естетичний вигляд зелених насаджень та території школи.

11:05 29.04.2021