Освіта / Культура / Спорт / Туризм

Спортивні змагання з футзалу присвячені пам'яті Героїв Небесної Сотні

Минулими вихідними був проведений перший Кубок Феодосіївської громади з футзалу присв'ячений пам'яті і Героїв Небесної Сотні на базі Хотівського академічного ліцею ім. Левка Лук'яненка. 8  команд, які представляли такі села громади, як Круглик, Іванковичі, Ходосівку, Хотів, змагалися за головний приз змагань. Приємно було побачити, як зростає майстерність наших спортсменів, як юних футболістів так і досвідчених.

08:54 27.02.2024

Родині загиблого воїна, Олександра Штаби, вручили державну нагороду Героя – орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно)

Війна завжди кровожерлива та ненаситна, на жаль, втрачаємо найкращих, але віримо, що Перемогою українського народу ми в черговий раз доведемо, що МИ – гідний народ, і ніколи не будемо у рабстві! 21 лютого 2024 року в актовій залі Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук’яненка рідним загиблого воїна, Олександра Штаби, вручили державну нагороду Героя – орден За мужність ІІІ ступеня (посмертно). Штаба Олександр Миколайович народився 03 жовтня 1986 року у мальовничому селі Красненьке, що на Миколаївщині. В сім'ї він був 6-тою дитиною. З 1992р пішов до 1-го класу Краснянської ЗОШ, де навчався до 11 класу. З дитинства любив точні науки, рибалку і футбол. Після закінчення школи вступив до Уманського аграрного університету, де навчався на математичному факультеті. Після закінчення навчання пепеїхав до  Києва. Де і проживав довгий час. У 2012 році переїхав в жити в Гвоздів, де познайомився з своєю майбутньою дружиною Анастасією. Одружився і разом виховували двох прекрасних діток сина Миколу та донечку Кіру. В травні 2022 року вступив до лав ЗСУ. Ніс службу в 77 аеромобільній бригаді, був доброволцем, весь час хотів, щоб діти жили у вільній країні під мирним небом. Загинув, Олександр під час виконання бойового завдання 20 березня 2023 в населеному пункті Часів Яр Донецької області.

12:06 21.02.2024