«До Кожум’яки на гостину» у Феодосіївській громаді пройшло свято до Дня захисту дітей

Дата: 03.06.2021 12:01

Щороку в перший літній день відзначається радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. У Феодосіївській громаді цьогоріч свято вдалося яскравим,  масштабним і цікавим!

«До Кожум'яки на гостину» завітали дітлахи з різних куточків Феодосіївської, Козинської та Обухівської громад.

Усі учасники заходу отримали солодкі подарунки від голови Феодосіївської сільської ради Миколи Пянчука.

Барвиста художня виставка дитячих робіт, цікаві майстер-класи, конкурси, яскраві концертні номери та веселі розваги разом з казковими героями– Кожум'якою, Змієм та їх друзями, а також запальна дискотека та святковий феєрверк.

Протягом свята учасники мали можливість зробити фото біля тематичної фотозони, яку прикрашали ексклюзивні ляльки від Хотівського центру культури. Кожна лялька демонструє стрій сіл Київської області, у тому числі й сіл Феодосіївської громади.

Переможці конкурсу малюнку на асфальті були нагороджені призами від відомого скульптора Олексія Степанова (автор скульптури жирафа біля Київського зоопарку).

Дякуємо всім організаторам та гостям за надзвичайну феєрію дитячих емоцій.