Діяльність закладу

Створюємо безбар’єрний простір

Для того щоб формувати цивілізоване ставлення до різноманітності, усувати не лише фізичні бар’єри, а й  психологічні  в закладах освіти  нашої громади здобувають освіту діти з особливими освітніми потребами. Там, де є такі діти — створюється простір та умови для навчання.

12:24 18.04.2023

Як визначити сколіоз на ранній стадії?

Сколіоз є бічним викривленням хребта зі скручуванням навколо своєї осі. Захворювання виникає при тяжких пологах, або з’являється у дітей у дошкільному віці, адже їм складно стежити за своєю поставою. Сколіоз на ранніх стадіях та при юному віці пацієнта піддається лікуванню, тому важливо вчасно виявити дане захворювання у дитини вчасно. Як визначити викривлення хребта у домашніх умовах? Є кілька методів, але ступінь захворювання та шляхи лікування може призначити лише кваліфікований лікар. Нижче представлені методи, як розпізнати сколіоз. Як визначити сколіоз у домашніх умовах? Виявлення сколіозу у дитини в домашніх умовах не займе багато часу. При появі у вашого малюка хоча б однієї з ознак захворювання, рекомендуємо негайно звернутися для встановлення точного діагнозу та ступеня його тяжкості, щоб розпочати подальшу профілактику або лікування за допомогою ЛФК, корсетів, електрофорезу. Щоб з’ясувати ступінь викривлення хребта, визначити з яким типом сколіозу має бути справа (правостороннім або лівостороннім), лікар проводить зовнішній огляд і здійснює збір анамнезу, так само обов’язково застосування рентгенографії за методикою Кобба.

09:44 30.03.2023