A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ гуманітарного розвитку
Феодосіївської сільської ради
Обухівського району Київської області

Діяльність закладу

Як визначити сколіоз на ранній стадії?

 Сколіоз є бічним викривленням хребта зі скручуванням навколо своєї осі. Захворювання виникає при тяжких пологах, або з’являється у дітей у дошкільному віці, адже їм складно стежити за своєю поставою. Сколіоз на ранніх стадіях та при юному віці пацієнта піддається лікуванню, тому важливо вчасно виявити дане захворювання у дитини вчасно. Як визначити викривлення хребта у домашніх умовах? Є кілька методів, але ступінь захворювання та шляхи лікування може призначити лише кваліфікований лікар. Нижче представлені методи, як розпізнати сколіоз. Як визначити сколіоз у домашніх умовах? Виявлення сколіозу у дитини в домашніх умовах не займе багато часу. При появі у вашого малюка хоча б однієї з ознак захворювання, рекомендуємо негайно звернутися для встановлення точного діагнозу та ступеня його тяжкості, щоб розпочати подальшу профілактику або лікування за допомогою ЛФК, корсетів, електрофорезу. Щоб з’ясувати ступінь викривлення хребта, визначити з яким типом сколіозу має бути справа (правостороннім або лівостороннім), лікар проводить зовнішній огляд і здійснює збір анамнезу, так само обов’язково застосування рентгенографії за методикою Кобба.

09:44 30.03.2023

Арт-терапія

Якщо ви вдома і в душі щось не так — смуток, печаль, туга чи злість на себе і світ — треба терміново зайнятися самолікуванням.

15:13 08.03.2023

АРТИКУЛЯЦІЙНА ГІМНАСТИКА: БАЗОВІ ВПРАВИ, ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ.

Основою корекції звуковимови вважається артикуляційна гімнастика. Артикуляційна гімнастика - це система вправ, яка допомагає поліпшити рухливість органів артикуляційного апарату, збільшити обсяг, силу рухів, а також виробити точність і диференціацію артикуляційних поз.

14:01 08.03.2023

Вхід для адміністратора