Щодо функціонування української мови

Цікаві факти про українську мову

Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – день вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова. Колись навіть дітей віддавали до школи саме у цей день, після служби у церкві, де молились та просили у Нестора-літописця аби благословив майбутніх учнів. Це й не дивно, адже преподобний здобув всесвітню славу взявши участь у літописанні Київської Русі та залишивши світу неоціненний скарб – «Повість минулих літ».

17:46 15.03.2024

Українська мова: цікаві факти

Українська мова вирізняється на тлі східнослов’янських мов милозвучністю, унікальними словами та правилами. АрміяInform зібрала цікаві факти про українську, які вас здивують.

17:45 15.02.2024

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНОМОВНОГО ПРОСТОРУ ШЛЯХОМ НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО АУДІОКНИГ, ДОКУМЕНТАЛЬНИХ І ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ

15:59 24.10.2023