Феодосіївське сільське територіальне відділення МАН України

I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Актуальні матеріали

У Феодосіївському сільському територіальному відділенні МАН у 4 закладах загальної середньої освіти функціонує 12 наукових секцій у 7 наукових відділеннях:

• математики;
  • економіки;
  • філософії та суспільствознавства;
  • літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;
  • хімії та біології;
  • історії;
  • комп'ютерних наук.

Крім того, у структурі територіального відділення діє два наукових товариства учнів (НТУ):

1. «Нова генерація» у Хотівському академічному ліцеї імені Левка Лук'яненка;
  2. "Пошук" у Лісниківському ліцеї імені Михайла Грушевського.

До багатовекторної науково-дослідницької діяльності шляхом участі в конкурсах, змаганнях, науково-освітніх заходах різних рівнів залучено 37 здобувачів освіти.

Налагоджено співпрацю із закладами вищої освіти, провідними науковими установами України, музеями, культурномистецькими, освітніми установами, серед них:

• Музей імені Михайла Грушевського (м. Київ);
  • Інститут археології Національної академії наук України;
  • Музей Івана Гончара;
  • Київський национальний університет імені Т.Г. Шевченка;
  • Національний музей народної архітектури та побуту України (с. Пирогів).

Реєстрація в обрані секції наукових відділень МАН

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2023 рік, протягом вересня-жовтня 2023 року у хмарному середовищі Zoom відбудеться серія настановних сесій для учнів-членів Київського обласного територіального відділення МАН України згідно з графіком.

16:35 22.09.2023