Інклюзивна освіта

Засідання команд супроводу дітей з особливими освітніми потребами

У Хотівському ліцеї ім. Левка Лук‘яненка 9 січня відбулись засідання команд супроводу дітей з особливими освітніми потребами, що на інклюзивній формі навчання. Вчителі, асистенти вчителів, практичні психологи, вчителі-логопеди закладу та фахівці КЗ «ІРЦ» Феодосіївськоі сільської  ради підвели підсумки навчання за 1 півріччя, похвалились успіхами, обговорили труднощі  та поставили цілі на майбутнє.

15:10 09.01.2023

Зустріч «Батьківського клубу» 6 Грудня

6 Грудня відбулась чергова зустріч у «Батьківському клубі» при КЗ «ІРЦ» Феодосіївської сільської ради. Темою для спілкування була « Казка, як ресурс в інтелектуальному, емоційному, мовленнєвому та соціальному розвитку дитини».

14:21 07.12.2022

Арт-терапія

Якщо ви вдома і в душі щось не так — смуток, печаль, туга чи злість на себе і світ — треба терміново зайнятися самолікуванням.

09:49 25.10.2022

Інклюзія ЮНЕСКО

ЮНЕСКО визначає інклюзивне навчання як «процес звернення і відповіді на різноманітні потреби дітей через забезпечення їхньої участі в освітньому процесі, культурних заходах і житті громади, та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі». Інклюзія – це процес

11:45 06.09.2022