Зустріч «Батьківського клубу» 6 Грудня

Дата: 07.12.2022 14:21

6 Грудня відбулась чергова зустріч у «Батьківському клубі» при КЗ «ІРЦ» Феодосіївської сільської ради. Темою для спілкування була « Казка, як ресурс в інтелектуальному, емоційному, мовленнєвому та соціальному розвитку дитини».

В дружньому колі батьків дітей з ООП та фахівців центру вчилися прийомам усної розповіді, читання, інсценізації казки, як виду змістовного дозвілля в родині. Радості малюкам додав імпровізований інтерактивний театр з інсценізацією казки «Рукавичка». Щирі емоції батьків та дітлахів допомогли подолати тривожні стани, отримати позитивні враження та розкрити творчий потенціал всіх учасників, адже казка – це універсальний інструмент для формування моделей соціальної поведінки, розвитку пам’яті, мислення, мовлення, уяви. Казка – це ще й спосіб зміцнення позитивного емоційного зв’язку в родині, формування дружніх родинних стосунків, відчуття любові та захисту.