Добірка безплатних курсів і проєктів для розвитку та навчання вчителів улітку

Заповнення журналів, перевірка зошитів, оцінювання: мікс учительських питань про НУШ у середній школі

Реформа “Нова українська школа” вже другий рік поспіль впроваджується в середній ланці – у 5 та 6 класах. Разом з оновленим змістом та підходами компетентнісного навчання, у середню школу прийшли й певні організаційні зміни.

16:27 20.10.2023

Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 04 серпня 2023 року No 21/08-1254 педагогічні працівники закладів дошкільної освіти можуть планувати підвищення кваліфікації за програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care). Інформуємо про те, що Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» розроблено та затверджено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care) (протокол вченої ради No2 від 01.03.2023 р.).

15:57 19.10.2023

Реєстрація на курси підвищення фахової кваліфікації в Комунальному навчальному закладі Київської обласної ради "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів"

Шановні слухачі!  В КОІПОПК Відкрито реєстрацію на курси підвищення фахової кваліфікації для педагогічних працівників:

13:00 03.10.2023

Про проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «STEM-хвиля нового навчального року: методичні кейси та перспективи розвитку»

Інформуємо, що 22 серпня 2023 року об 11.00 відділ STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Національної освітньої платформи «Всеосвіта» проводить Всеукраїнський науково-практичний семінар «STEM-хвиля нового навчального року: методичні кейси та перспективи розвитку».

11:38 17.08.2023

Підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Мовленнєва культура в діяльності сучасного педагога»

«Інститут модернізації змісту освіти» від 07.08.2023 No 21/08 повідомляє, що у серпні-жовтні 2023 року педагогічні працівники закладів освіти мають можливість підвищити кваліфікацію за освітньою програмою підвищення кваліфікації «Мовленнєва культура в діяльності сучасного педагога», розробленою і затвердженою Вченою радою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (протокол No 4 від 26 квітня 2023 року). Вказана програма ґрунтується на принципах забезпечення професійного розвитку й удосконалення рівня професійної компетентності педагогічних працівників із урахуванням новітніх тенденцій та освітніх викликів мовно-літературної галузі (https://drive.google.com/file/d/1I9pORSdmmSWVcuis0bBAXQmkaCavjIrd/view). Інформуємо, що перший цикл всеукраїнського навчання на тему: «Компетентний педагог в умовах освітніх трансформацій» відбудеться 22-23 серпня 2023 року в режимі онлайн. Організаторами семінару є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Ukraine Active». До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, керівників і вчителів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб. Участь у заході безоплатна. Попередня реєстрація учасників за покликанням: Серпень, 2023 р. Реєстрація учасників https://forms.gle/fHS88ykwHZR8XV7t7 до 21.08.2023 р. до 18.00. Початок вебінарів 22-23 серпня о 10:00. Вересень, 2023 р. Реєстрація учасників https://forms.gle/TUA7qkMAfXvmhnHZ6 до 20.09.2023 р. до 18.00. Початок 21-22 вересня о 10:00.

11:34 17.08.2023

Добірка безплатних курсів і проєктів для розвитку та навчання вчителів улітку

Після виснажливого і тривожного навчального року, не схожого на попередні, освітянам хочеться перезавантажитися та відпочити від роботи – і фізично, і морально. Аби змінити оточення, дехто з вчителів влаштовується в дитячі табори в інших регіонах країни. Хтось навпаки – присвячує літню відпустку родині та домашнім справам.

15:47 19.06.2023