Інклюзія ЮНЕСКО

Дата: 06.09.2022 11:45

ЮНЕСКО визначає інклюзивне навчання як «процес звернення і відповіді на різноманітні потреби дітей через забезпечення їхньої участі в освітньому процесі, культурних заходах і житті громади, та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі».

Інклюзія – це процес

Її слід розглядати як постійний нескінченний пошук якнайкращих способів реагування на людську різноманітність. Це — навчання того, як жити, приймаючи всі відмінності, і вчитися, виходячи з цього.

Інклюзія пов’язана з визначенням і подоланням бар’єрів.

ому вона включає накопичення, класифікацію й аналіз інформації з різних джерел із метою планування поліпшень у політиці й практиці.

Інклюзія — це присутність, участь і досягнення         всіх дітей.

Присутність означає те, «де діти навчаються і як       часто вони відвідують заклад освіти».

Участь – це рівність в отриманні досвіду в стінах      школи, садочку.

Інклюзія акцентує увагу на тих групах дітей,         які більше схильні до виключення.

Це означає — відповідально моніторити ті групи, які статистично знаходяться в зоні більшого ризику, а також, за необхідності, — робити кроки, щоб забезпечити їхню присутність, участь і досягнення в системі освіти.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)