Представники Київського обласного вищого професійного училища харчових технологій та ресторанного сервісу в гостях у Хотівському ліцеї

Дата: 23.03.2023 11:22

21 березня  до Хотівського ліцею завітали представники Київського обласного вищого професійного училища харчових технологій та ресторанного сервісу.

Учням розповідали про курсову підготовку за професіями : кухар,кондитер та інші. 11 класу дуже сподобалось, вони з цікавістю слухали, а потім на майбутніх студентів чекали майстер-класи по приготуванню коктейлів,солодощів та канапок.

Не можемо не зазначити, що частина дегустації сподобалась учням найбільш

Дадатково для випускників (майбутніх абітурієнтів):

Щосереди з 15 березня по 30 квітня 2023 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" будуть проходити Дні відкритих дверей 🕘 з 09:00 до 16:00 години.

Для вас будуть проведені оглядові екскурсії по навчальному корпусу та гуртожитку.
Ви зможете ближче ознайомитися з професією, взявши участь у майстер-класі.

З собою мати документи, які посвідчують особу.