Конкурс для учнів та вчителів шкіл «Радянське минуле: (пере) осмислення історії у вимірі пропаганди цінностей»

Дата: 05.02.2024 18:30

Представництво інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні в партнерстві з Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», за підтримки директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України впроваджують освітній проєкт «Критичний інструментарій для викладання історії».

У межах проєкту проводиться конкурс для учнів та вчителів шкіл «Радянське минуле: (пере)осмислення історії у вимірі пропаганди цінностей».

Метою цього конкурсу є залучення вчителів історії, суспільних дисциплін та їхніх учнів до критичного аналізу радянської та пострадянської пропаганди.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті https://competition.novadoba.org.ua/