Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

Дата: 09.02.2024 16:31

ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» та Федерація профспілок України оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.

Тематика малюнків

Безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему створення безпечних і здорових умов праці в усіх галузях економіки.

Вимоги до малюнка

На конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.

Розмір роботи: формат А-3.

Роботи не оформлювати рамкою, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо:

• назву роботи (українською та англійською мовами);
  • прізвище, ім’я, по батькові (українською та англійською мовами) та дату народження автора;
  • місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;
  • назву закладу освіти;
  • прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон керівника.
  • сферу діяльності батьків;
  • вказати, що робота надсилається на ХІIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

Організація конкурсу

Конкурс проводить журнал «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України. За інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

I ЕТАП

До 20 березня 2024 року творчі роботи надсилаються поштою до відповідних обласних організацій Профспілки працівників освіти та науки України у Київській області за адресою

Київська ООППОНУ – 03150, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 6;

До 30 березня 2024 року журі регіонального етапу конкурсу визначають переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

• перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 18 років.

Автори робіт у трьох вікових групах, які посіли I, II і III місця в І етапі, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)

Організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці».

З 10 по 30 квітня визначають переможців конкурсу (I, II і III місця) у кожній віковій групі.
Про дату, час та місце нагородження переможців редакція журналу повідомляє в соцмережах, на своєму сайті (https://ohoronapraci.kiev.ua) та на сайтах співорганізаторів конкурсу не пізніше як з 20 по 25 квітня. Імена переможців оприлюднюють у засобах масової інформації та на офіційних сайтах організаторів конкурсу.
Переможців фіналу конкурсу нагороджують дипломами та цінними подарунками до Всесвітнього дня охорони праці в Україні, який відзначають 28 квітня.

Серце маленького художника – красивий пензлик, а Україна – найяскравіше полотно, на якому ми малюємо свої мрії та надії.