ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОЛІМПІАД!!!

Дата: 12.02.2024 14:13

Чудові новини у нашій Феодосіївській громаді! У лютому наші талановиті учні беруть участь у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, а їх досягнення вже вражають!

Перше місце на олімпіаді з географії здобув наш відмінник, учень 9 класу Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка - Барбакар Денис! Велика подяка вчителю, що підготував його до цього успіху - Погребній Олені Володимирівні.

Третє місце на олімпіаді з правознавства здобув наш відмінник учень 9 класу Лісниківського ліцею імені Михайла Грушевського - Гарнага Іван. Велика подяка вчителю, що підготував його до цього успіху - Климовій Ірині Миколаївні.

Олімпіади з інших предметів ще тривають, тому тримаємо кулаки і чекаємо на нові вражаючі результати.

Нашим дітям бажаємо перемоги та нових досягнень. Ми пишаємося тим, що наші учні так високо представляють нашу громаду на обласному рівні!