Екскурсії для школярів до Національного музею «Чорнобиль»

Дата: 19.02.2024 14:57

Національний музей «Чорнобиль» запрошує до співпраці заклади освіти.
Нині музей працює у штатному режимі (з вівторка по суботу) та надає екскурсійне обслуговування відвідувачам за попереднім замовленням.
Графік роботи: вівторок (скорочений день) – з 10.00 по 16.45 (каса до 16.00); середа-субота – з 10.00 по 18.00 (каса до 17.00). Під час повітряної тривоги музей не працює. Для захисту відвідувачів у музеї обладнано найпростіше укриття.
Для школярів, учнівської молоді та студентів музей пропонує: оглядові екскурсії діючою експозицією музею, музейний урок «Чи можна потоваришувати з радіацією?», музейний квест «У пошуках чорнобильських реліквій».
Тривалість екскурсії або заходу – 1 година.
Отримати детальну інформацію з питань співпраці можна за телефоном (044) 482-56-27 та на сайті музею: https://chornobyl-museum.kyiv.ua/