ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ !!!

Дата: 29.02.2024 09:11

Вітання нашій надзвичайно обдарованій молоді!

Ми з радістю повідомляємо, що завершився ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, а Феодосіївська громада не лише взяла участь, але і вразила своїми досягненнями, 6 виняткових учасників здобули призові місця.

Серед наших переможців:

І місце Барбакар Денис (географія), учень Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка, вчитель Погребна Олена Володимирівна.

ІІ місце Кроча Єлизавета (математика) учениця Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка, вчитель - Яковенко Тетяна Євгенівна.

ІІ місце Карпенко Гнат (історія) учень Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка, вчитель - Куліков Гліб Миколайович.

ІІІ місце Гарнага Іван (правознавство) учень Лісниківського ліцею імені Михайла Грушевського, вчитель - Климова Ірина Миколаївна.

ІІІ місце  Авксєнтьєв Іван (математика) учень Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка, вчитель - Терлецька Тетяна Григорівна.

ІІІ місце Козловська Анна (історія) учениця Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка, вчитель - Зателепа Любов Іванівна.

Також пишаємося ученицею Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка Ольгою Іщишиною, яка на ІІ Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України здобула ІІ місце з дослідницьким проєктом: «Діти і гаджети: сучасні виклики і ризики сьогодення», під керівництвом наукового керівника Беліменко Оксани Олександрівни.
Це неймовірні досягнення, які свідчать про високий рівень знань наших учнів та їх вчителів!

Дякуємо за гідне представлення нашої громади, і нехай це буде поштовхом для подальших творчих досягнень!