«IT Restart Ukraine»: оголошуємо конкурс для дітей!

Дата: 24.04.2024 09:28

Наші юні та креативні українці, запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей «IT Restart Ukraine»!

IT Restart Ukraine – конкурс для ІТ-талантів віком від 8 до 16 років! Саме тут ви зможете представити свої проєкти, виконані у середовищі Scratch, mBot і робототехніці, отримати фахові коментарі від справжніх ІТ-професіоналів, перемогти і здобути мотивуючі подарунки!

Теми цьогоріч – надважливі та актуальні: «Відновлення України» та «Захисники України». Ми впевнені, що наші талановиті діти зможуть знайти інноваційні та дієві підходи для повоєнного відновлення місцевих громад та держави в цілому.

Як стати учасником конкурсу?

✔️ 1. Брати участь індивідуально або сформувати команду з 3-5 учасників та обрати свого ментора.
✔️ 2. Створити проєкт на обрану тему.
✔️ 3. Обрати категорію, в якій ви будете працювати:

- Junior Scratch developer (8-10 років) – командний творчий проєкт, виконаний в середовищі Scratch у форматі анімованої історії;
- Game (10-13 років) – командний творчий проєкт, виконаний в середовищі Scratch у форматі комп’ютерної гри;
- Education (13-16 років) – командний творчий проєкт, виконаний в середовищі Scratch у форматі навчального проєкту. Проєкт може бути представлений у вигляді інтерактивної моделі, тренажера тощо;
- Robototech (12-16 років) – командний творчий проєкт, виконаний за допомогою програмування роботів mBot або Lego Mindstorms;
- Категорія для дітей з інвалідністю – індивідуальний творчий проєкт, виконаний в середовищі Scratch або mBlock у форматі навчального проєкту. Проєкт може бути представлений у вигляді анімації, історії, комікса тощо.

До 6 травня 2024 року обов’язково заповніть реєстраційну форму, в якій дайте посилання на створений проєкт за посиланням

Зверніть увагу, що проєкт, який подається на Конкурс в Scratch-категорії, необхідно завантажити на сайт scratch.mit.edu і надати вільний доступ до нього.

Конкурс проводиться у три етапи :
✔️ перший – реєстрація команд і подання робіт;
✔️ другий – оцінка проєктів. Команди отримують сповіщення про проходження в фінал електронною поштою до 20 травня 2024 року;
✔️ третій - фінал Конкурсу, який відбудеться у онлайн-форматі 24 травня 2024 року.

Більше деталей про умови конкурсу та географію участі читайте у положенні про конкурс за посиланням: povirusebe.org

Конкурс впроваджується БФ «Повір у себе» за фінансової підтримки SAP Ukraine та агропромислового холдингу «Астарта».